Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus sisevaade

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Maalingute osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Nahadisaini osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Fotograafia osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Tekstiiliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Skulptuuriosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Mööbliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Meedia- ja reklaamikunsti osakond

 

Vali aasta:

2013

 2014

 2015

 2016

2009

2010

2011

2012

2005

2006

2007

2008

2001

2002

2003

2004

 

2016

Fotograafia osakond

Ann Maria Juurak
Berta Vosman
Elise Kasak
Helen Pihlak
Helen Västrik
Ingrida Pjatkovskaja
Johan Huimerind
Kädi Laine
Liisi Anvelt

Maalingute osakond
Alisa Vasina
Heliisa Aare
Laura Pormeister
Reelika Tooming

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Anna Ring
Ingmar Järve
Katrin Kelpman
Keiu Meesak
Ketlin-Kadi Lukas
Maksim Kokajev
Ragnar Org
Sigrid Sitnikov
Stina Leek
Triin Alas
Triinu Ann Mölder

Mööbliosakond
Epp Marta Tarvis
Henri Viljarand
Ingemar Maasikmäe
Kadri Hiibus
Liis Saare
Marika Kutsar
Sandra Saar

Nahadisaini osakond
Egle Jaago
Erika Kool
Gerda Retter
Kaari Sibrits
Kadri Teenu
Liis Turnau
Tiiu Niinemets

Skulptuuriosakond
Kati Seeme
Marina Nerro
Tamar Paal

Tekstiiliosakond
Birgit Uibo
Kreeta Aidla
Liis Talvis
Maria Kukk
Merle Nisuma
Silvia-Sigrid Sillaots
Therese Sild

 

 

2015

Fotograafia osakond
Kadi Andrei
Mari-Liis Heinsaar
Sandra Lepik
Caroline Sada
Jekaterina Senina
Erge Sonn

Maalingute osakond
Marian Holtz
Katrina Kolk
Katrin Maask
Vitaly Makurin
Maigi Omler
Malle Raet
Vallo Raudsepp
Kristel Sergo
Merili Sulg

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Andres Handsmitt
Heigo Heinleht
Silvia Isak
Gerli Carol Koppel
Liis Kurm
Maarika Martins
Kalev Mölder
Uku Randver
Sirli Ruus
Anu Salumaa
Mirjam Siim
Anni Suvi
Nele Tullus

Mööbliosakond
Helmi-Elfriede Arrak
Merit Eensoo
Kätlin Eskla
Aadi Jürmann
Arvi Kuld
Grete Liivla
Piret Muni
Mihkel Mölder
Ingrid Olesk
Miina Oras
Edvin Põlgast

Nahadisaini osakond
Jaanika Aadamsoo
Anni Ansmann
Regle Hüsson
Liis Kippar
Getter Laur
Jaan Murumets
Marell Rõss
Maarja Sööt

Skulptuuriosakond
Robert Brok
Rasmus Eist
Mari Hiiemäe
Ako-Rünno Hints
Aleks Poolak
Aleksandr Tiškov

Tekstiiliosakond
Kaisa Krusenberg
Eva Liisa Kubinyi
Maarja Leola
Liina Tiidor

 

2014

Fotograafia osakond
Sander Hiire
Katri Korbun
Sigrid Kuusk
Mona Menets
Marge Nelk
Maari Soekov
Aljona Tubaleva
Mirjam Varik

Maalingute osakond
Heiki Arge
Maria Evestus
Mirjam Hinn
Kristiina Kullus
Liis Leegen
Kadri Lipping
Kaisa Milsaar
Johanna Mudist
Karin Ojaste
Margret Paide
Mihhail Staško
Kristiina Taluri
Liisa Õunloo

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Piret Alvre
Katri Auser
Taavi Drell
Priit Joasoo
Catherine Karu
Tuuli Laumets
Karl Lepp
Hanna Laura Metsma
Taavi Oolberg
Gerti Saaler
Andra Seepter
Liis Todesk
Aili Väronen

Mööbliosakond
Rainer Klement
Maria Kuusik
Joonas Riisalu
Mihkel Salk
Kersti Teenu
Helen Teigar

Nahadisaini osakond
Liina Adamson-Ehte
Liina Alljärv
Anneli Alton
Karolin Kallas
Gitta Nõgu

Skulptuuriosakond
Kristi Jänesmägi
Iris Müntel

Tekstiiliosakond
Riin Kivisild
Evelin Kägo
Kätlin Lõbu
Leelo Moor
Reela Nigul
Hertta Võido

 

 

2013

Fotograafia osakond
Triin Rebane
Kristi Mägi
Getter Kuusmaa
Kätlin Avald
Mari-Leen Kiipli
Asko Linno
Sirje Joala

Maalingute osakond
Liisi Kukk
Kadri Riives
Agnes Liping
Tiina Täll
Nele Ambos
Paul Kormašov

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Siim Sokk
Liisi Grünberg
Ingel Martin
Tauri Birken
Maris Kaskmann
Mihkel Teemaa
Ander Avila
Kertu Oja
Lii Parts
Riju Johanson

Mööbliosakond
Kadri Nutt
Jaanus Paaver
Marko Siimann
Liisu Tool
Karel Kadalipp
Piret Väljataga
Dan Lukas

Nahadisaini osakond
Mari Mustjõgi
Riti Jänesmägi
Lauri Laasik
Kerttu Karkis
Helen Lennuk
Kati Areda
Katrin Mägi
Eetel Puusepp
Jaanus Tordik

Skulptuuriosakond
Teet Suur
Mariin Nõu
Kerli Limberg
Eva-Leena Mikson
Siim Joamets
Veiko Tamme

Tekstiiliosakond
Kaisi Rosin
Kairi Lentsius
Liis Somelar
Sarah Kopli
Ingrid Amarouche
Mari Kõrgesaar

 

2012

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Renee Altrov
Sten Eltermaa
Jelena Jakovljevic
Kaia Konsap
Mari Kukk
Liis Mehine
Kaisa-Madli Mäe
Diana Tamane
Käty Tarkpea
Sirli Õunap

Maalingute osakond
Maali ja maalingute restaureerimise eriala
Liis Kaljo
Liisa Kivimäe
Maria Kondimäe
Kadi Kusnets
Laura Müürsepp
Sandra Nihvelt
Katre Salu
Liis Tamm
Liisi Tani

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Andres Aarik
Katarina Allev
Maarja Andla
Timo Kähara
Liina Laan
Levar Lõhmus
Leho Mengel
Kristjan Nagla
Uku Pira
Keidi Rehe
Elmo Soomets
Maris Sähka
Lauri Särak
Maiu Vares
Taavi Varm
Daniel Levi Viinalass

Mööbliosakond
Mööbli ja restaureerimise eriala
Kristina Allik
Triin Kaasiku
Karoliine Korol
Mario Kroon
Ave Leenurm
Signe Milkov
Harry Rull
Mait Rätsep
Taavi Sööt

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Kerta Kivioja
Kertu Lepasaar
Kadi Paasik
Tairi Roosve
Triinu Siilbek
Sille Sikmann
Kristel Suigussaar

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Karl-Erik Hiiemaa
Heiti Kulmar
Liis Mõttus
Kristjan Priks
Indrek Tali
Andres Vare
Maria Väinsar

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Kristi Haav
Marju Nurk
Eva Oherjus
Terje Salupuu
Kärt Vanamb

2011

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Zane Fišele
Piret Säde Lain
Merlis Lätti
Kristine Madjare
Filipp Solovjov
Lilli Tölp

Maalingute osakond
Maali ja maalingute restaureerimise eriala
Jane Lappo
Marin Ploomipuu
Tanel Tolsting
Maaria Treima
Laura Vähi
Varje Õunapuu

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Laura Kangur
Maria Karolin
Eneli Kelli
Nansy Mass
Triin Mänd
Jerl Norden
Janar Raidla
Liisi Reitalu
Miko Vahane
Taavi Viikman

Mööbliosakond
Mööbli ja restaureerimise eriala
Mairi Laide
Auvo Sakari Neuvonen
Ken Ratnik
Andry Riiel
Maria Rästa
Mariann Tapfer
Eva- Maria Truusalu
Mariliis Vaks

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Tiina Karu
Julika Põder
Diana Rassulov
Marily Rohtla
Kristi Valdek

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Jaanika Kolk
Indrek Kuuse
Taavi Kõrve
Kersti Luts
Kerstin Rei

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Mari Käosaar
Margit Pensa
Katre Piho
Eva Sikka
Maarja Tamjärv
Jane Üksik

2010

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Liisalotte Elme
Henry Griin
Tiit Joala
Paavo Kuldkepp
Sandra Pottsepp
Katrina Sirelpuu
Ahto Sooaru
Liina Soosaar

Maalingute osakond
Maali ja maalingute restaureerimise eriala
Sirilin Keskla
Kait Kipper
Mari Kivi
Paavo Käämbre
Nele Moor
Vesta Naruski
Edgar Tedresaar
Alar Tuul

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Kätlin Arro
Maria Laanelepp
Kristjan Oden
Rasmus Raal
Kristina Roosvald
Jaan Sepp
Grete Siim
Taavi Suisalu
Pille Tammejõe

Mööbliosakond
Mööbli ja restaureerimise eriala
Merle Ambre
Karl Annus
Jane Kukk
Veiko Kuusik
Taavi Laar
Elina Noomen
Kristiina Piirisild
Liisi Tasa
Villem Vilberg
Pille Vilgota

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Anne Arus
Katrin Dreiling
Karoli Saar
Tea Šumanov

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Marjeta Porman
Karl Purga
Aleksander Sprohgis
Karin Strohm
Kristina Viin

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Thea Ilusmets
Margit Kullas
Eva Mustonen
Riin Palumets
Kaisa Reimand
Anneli Timm
Helen Valk

2009

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala

Katrin Sarapuu
Marja-Liisa Plats
Sigrid Soomer
Olivia Tubli
Liis Suuk
Eneli Luts
Polina Lapõševa
Riho Jurs
Anna Hints
Nele Tammeaid

Maalingute osakond
Maali ja maalingute restaureerimise eriala
Piia Oja
Ahto Eller
Margit Vavulski
Krista Sõster
Kadri Kuht

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Martin Tõnts
Virve Vilumets
Lilian Mengel
Geitti Auser
Kristiina Nikopensius
Teele Strauss

Mööbliosakond
Mööbli ja restaureerimise eriala
Martin Petrov
Kristjan Bachman
Mihkel Joon
Malle Pärtel

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Kaili Riiberg
Jaanika Tork
Egge Edussaar
Livika Lahesalu
Einike Leppik
Carmen Põder

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Maarja Rõngas
Aila Kaha

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Evelyn Reemann
Anu Raat
Kaisi Vinogradov
Siiri Kukk
Elen Aasamäe
Miina Leesment
Mariliis Alev
Katrin Topkin
Katrin Trumm
Rane Riis

2008

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Piia Kauts
Merilyn Püss
Lea Tui

Maalingute osakond
Maali ja maalingute restaureerimise eriala
Gaidy Kesa
Kristel Kevvai
Kristi Kongi
Evelin Kuusik
Liisi Lees-Leesmaa
Lemme Nagelmaa
Enn Tegova
Martin Urb

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Svetlana Bogomolova
Aive Kalmus
Kaisa Laht
Mihkel Mõttus
Sille Neevits
Riina Niine

Mööbliosakond
Mööbli ja restaureerimise eriala
Mall Hadje
Annes Hermann
Ingwald Koser
Nadežda Petrakova
Kaidi Tepaskind

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Eha Agu
Verner Liiv
Ahti Mikkor
Tiina Olesk
Kadri Paloveer
Stella Soomlais

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Art Allmägi
Sander Haugas
Ramona Kairene
Enriko Mäsak
Ülle Ottokar
Kaisa Paluoja
Taivo Timmusk
Janet Varinurm
Kaia Viin
Jevgeni Zolotko

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Ille Agu
Diana Hints
Piret Järv
Liis Pihlik
Kaidi Ploomipuu
Maire Rebina
Liisa Soolepp

2007

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Kaisa Eiche
Madis Kats
Taavi Piibemann
Anna-Stina Treumund
Kalev Vapper

Maalingute osakond
Maali ja maalingute restaureerimise eriala
Annika Jääger
Kristel Kama
Riina Libe
Leena Mägi
Kerli Pütsepp
Kristiina Ribelus
Krista Sokolova
Mai Sööt
Aile Toom
Jana Štšerbo

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Carl-Christian Frey
Asko Kikkul
Andrus Lauringson
Martti Poom
Maria Puhm
Lauri Rahusoo
Rünno Rüütli
Merike Tamm
Nele Tammisto
Aadi Tegova

Mööbliosakond
Mööbli ja restaureerimise eriala
Eva-Kaia Järving
Helen Kena
Rannar Pärn
Urmas Rusanov
Monika Sepp
Kersti Siim

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Mari Eensaar
Maarja Enno
Rosvin Reest
Jürgen Tina
Merle Unger

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Jane Ansmann
Eike Eplik
Ivar Feldmann
Jana Huul
Berit Talpsepp

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Anne Kabel
Kaili Kalle
Mirjam Kolpakov
Marju Paal
Maarja Selli

2006

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Liis Karu
Mati Karu
Alan Proosa
Kalev Saar
Jaan Sokk

Maalingute osakond
Maali ja maalingute restaureerimise eriala
Kris Linnas
Kermo Mägi
Pille Rokk
Kadri Toom

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Vivian Klimušev
Kristiina Nurk
Silver Sikk
Triin Silla
Liidia Unt

Mööbliosakond
Mööbli ja restaureerimise eriala
Kalev Järvik
Martti Kalamees
Joel Kõivistik
Liisa Kuusik
Janii Malki
Kaarlo Nõmmsalu
Ivan Tjulikov
Janika Turu
Sven-Erik Viira
Kudrun Vungi

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Ülle Allik
Pille-Riin Dolenko
Katrin Ehaste
Liis Elmi
Helle Kõomägi
Merilin Pärn

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Jass Kaselaan
Andres Maask
Anita Porila
Rene Rutov
Lauri Tamm

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Eva Jakovits
Triin Paumer
Piret Tegova
Helena Toots
Anniki Tropp

2005

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Katrin Kapral
Stina Kase
Maari Ross
Malev Toom
Anastassia Kortšinskaja

Maalingute osakond
Maalimise ja maalingute restaureerimise eriala
Mariann Einmaa
Ethel Hakkaja
Margus Lokk
Mariin Luht
Jana Peetsalu
Kalli Pikas
Kamilla Tobro
Karin Treufeldt

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Martin Eelma
Jaanus Eensalu
Evelin Meier
Merike Tamm

Mööbliosakond
Mööbli kujundamise ja restaureerimise eriala
Alesja Kovalenko
Kristi Moppel
Maris Norm
Martin Tamm
Triin Tammann
Irina Taravkova
Kristi Toom

Nahadisaini osakond
Nahadisaini ja restaureerimise eriala
Triin Kakko
Karmen Lumik
Maris Pill
Marju Täht
Reet Ubaleht

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Anneli Kasekivi
Külli Kasesalu
Anke Oks
Kerli Pajusaar
Laila Tali

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiili eriala
Kätlin Arro
Siiri Bankier
Airi Gailit
Marika Kööbi
Hanna Korsar
Tuuli Kotka
Imbi Mäger
Maarja Metspalu

2004

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Imre Malva
Liisi Peets
Sten Petolai
Siim Vahur
Heigo Zimmer

Maalingute osakond
Maalimise ja maalingute restaureerimise eriala
Reelika Laks
Kerttu Lätt
Helen Otsa
Kadri Rajaver
Riin Rannikmaa

Meedia- ja reklaamikunsti osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Imre Heero
Gabriela Järvet
Mariann Kaar
Marge Käsper
Kadri Kuusk
Holger Lihtmaa
Maarja Roosi
Siret Tarvis
Triin Tuvikene
Joosep Volk

Mööbliosakond
Mööbli kujundamise ja restaureerimise eriala
Marek Dudarev
Mait Lauri
Liina Lemsalu
Maie Leppik
Silvar Mahla
Piret Parve
Riho Rokk
Priit Vaikmäe
Merja Kergand
Annika Allas-Laumets
Aivar Kolonistov
Andrus Kolonistov
Margus Meinart

Nahakunsti osakond
Nahakunsti eriala
Ave Hamatvalejev
Rete Kalder
Kadi Kool
Kristel Mäsak
Maarika Mihhailova
Anary Noorem
Merily Paomets
Kristi Tammekand
Anu Kaelussoo
Tiit Varblane

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Bruno Kadak
Marika Kadak
Taavi Kolk
Dagmar Miil
Helen Rammo
Marge Ziukson

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiilikunsti eriala
Aari Arike
Liisa Berezkin
Epp Katus
Kaire Kukk
Liisa Murdvee
Leeda Ots
Reena Rohtvee
Katrin Linnamägi
Enel Kerler

2003

Arvutigraafika osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala
Mari Ainso
Jelizaveta Fraiman
Lauri Järvlepp
Ave Kruusmaa
Kaiko Lipsmäe
Maili Parksepp
Marge Pärnits
Sille Raidvere
Rasmus Raudsepp
Martin Rästa
Ain Saare
Evelin Urm
Stella Vainikko
Lilian Vuks-Ivanov

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Irja Ahi
Triinu Borga
Andra Kirna
Riina Laurson
Mirjam Maramaa
Alis Mäesalu
Aili Paat
Katrin Rihm
Kristo Rihm
Liisi Siibak

Maalingute osakond
Maalimise ja maalingute restaureerimise eriala
Erle Kaur
Viiu Metsaluik
Nella Noorhani
Laineli Parrest
Ruth Pärnoja
Triin Veersalu
Elina Õunsaar

Mööbliosakond
Mööbli kujundamise ja restaureerimise eriala
Heili Jürisoo
Kadrin Kalvet
Kerto Koppel
Tambet Leenurm
Ahti Lill
Egon Missik
Kalmer Pille
Toomas Kal
Tag Vool

Nahakunsti osakond
Nahakunsti eriala
Aune Ainson
Mariana Jürimäe
Kadri Kallaste
Maila Käos
Reet Randoja

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Andrus Needo
Kalev Nõmmela
Keito Õispuu

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiilikunsti eriala
Gerli Aimla
Kelly Kirt
Kadri Kuusk
Triinu Pungits
Merike Uiga
Signe Vilde
Irina Vizner-Laur
Kaja Kattel
Kristi Tuhkru-Tamm
Airi Uustalu

2002

Arvutigraafika osakond
Meedia- ja reklaamikunsti eriala

Marko Saue
Heiko Unt
Maiken Urmet
Ingrid Väärsi

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Marje Essenson
Raivo Kannik
Tiit Lepp
Madis Palm
Denis Solovjov
Marge Toomik
Kati Vaas

Maalingute osakond
Maalimise ja maalingute restaureerimise eriala
Anne Aidma
Kaia Kallaste
Raimond Lepiste
Lea Liblik
Evelin Sikka
Inna Šarapova

Mööbliosakond
Mööbli kujundamise ja restaureerimise eriala
Taavi Lepik
Alvar Paulus
Alar Tamm

Nahakunsti osakond
Nahakunsti eriala
Lenne Jalajas
Lua Jõemaa
Jolana Laidma
Kärt Põldmann
Hedvig Rajari

Skulptuuriosakond
Skulptuuri eriala
Merja Jalg
Jaan Kaver
Üllar Krautmann

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiilikunsti eriala
Aile Adams
Margis Jõeäär
Signe Kallson
Katrin Koskaru
Ruth Moppel
Annika Paju
Anni Riisik
Monika Zirkel
Mari Vaaderpall

2001

Fotograafia osakond
Fotograafia eriala
Andrus Kannel
Birgit Krullo
Anu Lilp
Krista Mölder
Pille Paalam
Rena Puusepp
Anu Tõnnov
Maarja Vilsar

Maalingute osakond
Maalingute eriala
Ako Laugamets
Erkki Lepik
Annika Lill
Marika Naadel
Jaanika Pajuste
Sirje Protsin
Kristel Soomets
Lauri Soosaar
Paula Hillevi Suominen
Mari Tosmin

Mööbliosakond
Mööbli eriala
Indrek Illus
Peeter Kojus
Raul Paulus
Priit Siimson
Juhan Undrits

Tekstiilikunsti osakond
Tekstiilikunsti eriala
Merike Kevad
Epp Mardi
Triin Paju
Merike Suits
Tuuli Vahesaar

 

Jälgi meid Facebookis

 

ekka akrediteeritud