Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus sisevaade

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Maalingute osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Nahadisaini osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Fotograafia osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Tekstiiliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Skulptuuriosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Mööbliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Meedia- ja reklaamikunsti osakond

Üldkontakt

Aadress Tähe 38b, 50103 TARTU
Telefon +372 730 9822
E-post artcol@artcol.ee
Registrikood 70005950

Täpsemaid kontakte vt käesoleva lehe allosas.

 

Kuidas Tartu Kõrgemasse Kunstikooli tulla?

Jalgsi
Tartu Kõrgema Kunstikool asub kesklinnast u 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Vt juhised siit.

Ühistransport
Tartu Kõrgemasse Kunstikooli saab kesklinnast bussiga nr 9. Buss väljub "Kaubamaja" peatusest (Riia ja Vanemuise tn nurgal). Vt bussi väljumisaegasid siit. Väljuda tuleb peatuses "Eha". Bussiga jõuab Tartu Kõrgemasse Kunstikooli kesklinnast u 5 minutiga.

Parkimine
Parkida saab Tähe tn-l. Vt Parkimisalane info Tartu linna kodulehel.

Vt ka Asukohad

 


Täpsemad kontaktid

Tartu Kõrgema Kunstikooli õppurite ja töötajate e-posti aadressid on kujul eesnimi.perekonnanimi(ät)artcol.ee.

sekretär Reet Alla reet.alla@artcol.ee 730 9822
mob 5557 2497
rektor Vallo Nuust vallo.nuust@artcol.ee 730 9822
õppeprorektor / tekstiiliosakonna juhataja Aet Ollisaar aet.ollisaar@artcol.ee 730 9824
prorektor Maarja Aeltermann maarja.aeltermann@artcol.ee 733 8998
       
fotograafia osakonna juhataja
Peeter Linnap
730 9820
maaliosakonna juhataja
Heli Tuksam
730 9818
meediadisaini osakonna juhataja Jaanus Eensalu jaanus.eensalu@artcol.ee 733 8992
mööbliosakonna juhataja
Jaak Roosi
733 8996
nahadisaini osakonna juhataja
Rutt Maantoa
730 9815
skulptuuriosakonna juhataja
Anne Rudanovski
733 8970
tekstiiliosakonna juhataja
Aet Ollisaar
730 9825
üldmooduli juht
Kristina Tamm
730 9817
 

 

   
personalijuht Maire Arbus maire.arbus@artcol.ee 730 9812
kantseleijuht Maire Luud maire.luud@artcol.ee  730 9811
finantsjuht Mare Muuga mare.muuga@artcol.ee  733 8973
õppejuht Piret Mägiste piret.magiste@artcol.ee  730 9813
õppejuht Janne Kasemets janne.kasemets@artcol.ee  733 8993
välissuhete juht Riina Gendrikson riina.gendrikson@artcol.ee  730 9827
arendusjuht Piret Kaevats piret.kaevats@artcol.ee 733 8999
galerist Reet Pulk-Piatkowska galerii@artcol.ee  734 9954
IT-administraator Meelis Ojasaar meelis.ojasaar@artcol.ee  730 9821
majandusjuht Uuno Kasemets uuno.kasemets@artcol.ee  730 9816
oskustööline Andres Kahur    730 9816
raamatukogu juhataja Edith Hermann edith.hermann@artcol.ee  730 9814
raamatukoguhoidja Janika Press janika.press@artcol.ee  730 9828
koolituste projektijuht Juta Reimus juta.reimus@artcol.ee  730 9823

Jälgi meid Facebookis

 

ekka akrediteeritud