Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus sisevaade

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Galerii Noorus

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Maalingute osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Nahadisaini osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Fotograafia osakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Foto Silver Marge

Tekstiiliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Skulptuuriosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Mööbliosakond

Tartu Kõrgem Kunstikool / Väljapanek "Lahtiste uste päev"
Galeriis Noorus
märts 2016

Meedia- ja reklaamikunsti osakond

  • jaanus

    Jaanus Eensalu
    Osakonnajuhataja 

    Valdkond Fleksograafia, bränd, korporatiivtoode, praktilised projektid, näituseprojekt, lõputöö praktika, individuaalne praktika

    E-post jaanus.eensalu@artcol.ee

  • anneli rosin 001

    Anneli Rosin
    Osakonnajuhataja abi

    E-post anneli.rosin@artcol.ee

  • ASagi

    Ardo Sägi
    Trükitehnoloogia meister / õppejõud

    Valdkond firmapraktika / graafika, serigraafia

    E-post ardo.sagi@artcol.ee

  • Jegor

    Jegor Wegner
    Digitaaltehnika meister

    E-post jegor.wegner@artcol.ee

  • marko

    Marko Kekišev
    Professor

    Valdkond stilistika, märgiõpetus, plakat

    E-post marko@siirup.eu

  • raivo

    Raivo Kelomees
    Professor

    Valdkond erialane ajalugu, kommunikatsiooniteooria, virtuaalne ruum

    E-post offline@online.ee

  • mart

    Mart Anderson
    Õppejõud

    Valdkond kirjaõpetus, tüpograafia

    E-post mart@font.ee

  • meelis

    Meelis Arulepp
    Õppejõud

    Valdkond joonisfilm

    E-post meelis@afilm.ee

  • maiken

    Maiken Austin
    Õppejõud

    Valdkond erialane inglise keel

    E-post maiken.austin@gmail.com

  • sveta

    Sveta Bogomolova
    Õppejõud

    Valdkond video eriefektid ja animatsioon, video praktiline projekt

    E-post sveta.bogomolova@gmail.com

  • part

    Pärt Erikson
    Õppejõud

    Valdkond veebidisain, kasutajaliidese disain

    E-post erikson@play.ee

  • chris

    Chris Hales
    Õppejõud

    Valdkond interaktiivne projekt

     

    E-post chris_hales@hotmail.com

  • pauline

    Pauline Heidmets
    Õppejõud

    Valdkond animatsiooniteooria ja -tehnikad

    E-post paulineheidmets@hotmail.com

  • andrus

    Andrus Kannel
    Õppejõud

    Valdkond erialane fotograafia, stuudiofoto

    E-post andrus.kannel@gmail.com

  • mati

    Mati Kark
    Õppejõud

    Valdkond videorežii algõpe, videorežii žanrid, video praktiline projekt

    E-post mati.kark@err.ee

  • riho

    Riho Västrik
    Õppejõud

     Valdkond videorežii algõpe, videorežii žanrid

    E-post riho.vastrik@vesilind.ee

  • urmas

    Urmas Reisberg
    Õppejõud

    Valdkond videorežii algõpe, videorežii žanrid, video praktiline projekt

    E-post urmas@plankfilm.ee

  • lemmit

    Lemmit Kaplinski
    Õppejõud

    Valdkond kunstisemiootika

    E-post lemmit@kaplinski.com

  • elari

    Elari Kingo
    Õppejõud

    Valdkond ofsettrükk, värvihaldus

    E-post elari.kingo@kroonpress.ee

  • artur

    Artur Kuus
    Õppejõud

    Valdkond digimaal

    E-post artur.kuus@postimees.ee

  • toomas

    Toomas-Vahur Lihtmaa
    Õppejõud

    Valdkond reklaamiõpetus- ja psühholoogia

    E-post toomas@tallinnakunstikool.ee

  • vilho

    Vilho Meier
    Õppejõud

    Valdkond helidisain

    E-post vilho.meier@gmail.com

  • rahusoo

    Lauri Rahusoo
    Õppejõud

    Valdkond 3D-graafika

    E-post alekokk@hotmail.com

  • janar

    Janar Raidla
    Õppejõud

    Valdkond videomontaaž, video praktiline projekt, vektorgraafika, pikselgraafika

    E-post janar.raidla@gmail.com

  • andres

    Andres Rõhu
    Õppejõud

    Valdkond küljendamine

    E-post andres@metsas.ee

  • jaanika

    Janika Nõmmela Semjonov
    Õppejõud

    Valdkond küljendamine

    E-post janika.nommela@gmail.com

  • joonas

    Joonas Sildre
    Õppejõud

    Valdkond erialane joonistamine

    E-post joonas.sildre@gmail.com

  • marti

    Marti Unt
    Õppejõud

    Valdkond flash

    E-post marti@cirkus.ee

  • liidia

    Liidia Unt
    Õppejõud

    Valdkond flash

    E-post liidia@cirkus.ee

  • lauri

    Lauri Tikerpe
    Õppejõud

    Valdkond ideekirjutamine

    E-post lauri@taevas.ee

  • are

    Are Tralla
    Õppejõud

    Valdkond pakendidisain

    E-post aretralla@hot.ee

  • veiko

    Veiko Vaatmann
    Õppejõud

    Valdkond stsenaristika

    E-post veiko.vaatmann@hotmail.com

  • mihkel

    Mihkel Teemaa
    Õppejõud

    Valdkond loovmõtlemine

    E-post mihkel.teemaa@gmail.com

  • roland

    Roland Seer
    Õppejõud

    Valdkond animatsiooni printsiibid

    E-post rolandseer@gmail.com

  • ivalyo

    Ivaylo Zlatkov
    Õppejõud

    Valdkond interaktiivse videokunsti visuaalsed rakendused

    E-post zlatkovivaylo@gmail.com

  • contact nophoto 282x188

     

     

    Alar Suija
    Õppejõud

    Valdkond digitaalse tehnika põhikursus

    E-post alar.suija@gmail.com

Jälgi meid Facebookis

 

ekka akrediteeritud